Wax-Apple Ville
| Wi-Fi | Luftkonditionering | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Wax-Apple Ville Stubbs med 3 sovrum rymmer upp till 6 gäster och erbjuder närhet till King's Hill Forest Reserve, som ligger mindre än 350 meter bort. Den här villan med 2 badrum, som ligger inom 7 km från Market Square, erbjuder WiFi samt en parkering.
Denna villa ligger cirka 5 minuters bilfärd från Belmont Lookout, och Rawacou Recreational Park ligger cirka 25 minuter bort till fots.
Gäster i Wax-Apple Ville har tillgång till ett komplett kök med te-/kaffebryggare, kylskåp och ugn. Busstationen Carapan Gap top, belägen mindre än 800 meter bort, erbjuder transportmöjligheter i närområdet.
- Lokala sevärdheter
- Fellowship Baptist Church2715 km
- Stubbs Gospel Hall785 km
- HillTop Tabernacle3062 km
- Brighton Beach2914 km
- Dive St Vincent4075 km
- Youlou Arts Centre3996 km
- Thomas Wholesale & Liquor Plus3974 km
- Glen Adventist Church2765 km
- Brighton Salt Pond2553 km
- Flygplatser
- Argyle International10 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Inga husdjur
På rummet
- Luftkonditionering
- Te- och kaffefaciliteter
- Tvättmaskin
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur långt är det från Wax-Apple Ville till Argyle International flygplats?
Wax-Apple Ville ligger inom 15 minuters bilresa från Argyle International flygplats. - ❓
Finns det ett kök på Wax-Apple Ville?
Ett komplett kök finns på Wax-Apple Ville. - ❓
Tillåter Wax-Apple Ville husdjur?
Wax-Apple Ville tillåter inte husdjur. - ❓
Finns det en bubbelpool på Wax-Apple Ville?
Ja, en badtunna finns på Wax-Apple Ville. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i semesterbostaden?
I semesterbostaden kan du utforska Stubbss viktigaste landmärken, inklusive Market Square (7 km), Rawacou Recreational Park (2 km) och Belmont Lookout, som finns inom 5 minuters bilresa.